Subarak
Szablon aukcyjny
Project Description

Tematyka

Firma zajmuje się sprzedażą oryginalnych produktów/części do aut marki Subaru.

Zakres prac

Zakres prac obejmował wykonanie indywidualnego projektu graficznego szablonu aukcyjnego, zgodnie z informacjami otrzymanymi od Klienta oraz zakodowanie do HTML z implementacją CSS. Szablon bezbłędnie współpracuje z edytorem wizualnym, dzięki czemu wystawianie aukcji jest niezwykle proste i nie wymaga znajomości HTML’a. Użyte animacje CSS3 ożywiają szablon czyniąc go bardziej interaktywnym.

Sekcje

W szablonie wykonaliśmy m.in. interaktywne menu wraz z tematycznym nagłówkiem. Układ szablonu jest podzielony na dwie kolumny, lewa strona zawiera przedstawienie oferty w formie kategorii, opis działalności, informacje o płatnościach i dostawie. Sekcja po prawej stronie to część, w której znajdują się wszystkie informacje dotyczące produkty (opis, korzyści z zakupu, charakterystyka/dane techniczne). Poniżej umieściliśmy aktywne kategorie na całą szerokość szablonu, które pozwalają na zarządzanie linkiem i grafikiem z poziomu hostingu. Dzięki temu możemy dokonywać zmian jednym ruchem na wszystkich wystawionych aukcjach jednocześnie.

Responsywność

Szablon został wykonany zgodnie z wymogami eBay na rok 2018, automatycznie dostosowuje się do różnych urządzeń (komputer, laptop, tablet, smartfon).