Projektowanie szablonów eBay

Strony i sklepy internetowe indywidualny projekt graficzny
responsywny układ treści
czysty kod bez aktywnej zawartości
spełniający aktualne wymogi eBay
Tworzymy nowoczesne szablony eBay Zaprojektujemy Dla ciebie nowoczesny, zgodny z aktualnymi zasadami eBay,
responsywny szablon który będzie poprawnie wyświetlany na komputerze
stacjonarnym i urządzeniach mobilnych (laptop, tablet, smartfon).

Szablon oprzemy o czysty kod HTML i CSS bez aktywnej zawartości.
Pliki graficzne szablonu umieścimy na szybkim serwerze z SSL,
dzięki czemu będzie zgodny z wymogami eBay.
spełniające aktualne standardy

Projektowanie szablonów eBay

Szablony które oferujemy są wykonane na podstawie indywidualnych wytycznych Klienta:

  • wykonamy profesjonalny projekt graficzny oparty wg. briefu;
  • rozbudujemy szablon o moduły jakich potrzebujesz;
  • wprowadzimy stosowne poprawki do przesłanego, wstępnego projektu;
  • po akceptacji w ciągu kilku dni roboczych otrzymasz wdrożony, przetestowany szablon na najpopularniejszych przeglądarkach internetowych, zbadana zostanie poprawność wyświetlania po przez aukcję testową oraz zbadamy szablon pod względem zgodności z aktualnymi wymogami eBay.

Szablony aukcji eBay zgodne z nowymi zasadami

Tworzymy responsywne szablony eBay pod indywidualne zamówienie, oferujemy pełną personalizację zarówno od strony graficznej jak i wdrożeniowej. Na Twoje życzenie wykorzystamy dostarczone przez Ciebie materiały, takie jak np. logo, zdjęcia, układ graficzny spójny z identyfikacją wizualną firmy czy księgą znaku.

Zwiększ zainteresowanie

Profesjonalnie opracowany szablon pozwoli Ci zwiększyć zainteresowanie aukcjami co przełoży się na sprzedaż.

Personalizacja

Szablon zostanie spersonalizowany pod Twoje indywidualne wymagania. Nie korzystamy z gotowców.

Responsywność

Szablon poprawnie wyświetla się na urządzeniach mobilnych.

Prosty w obsłudze

Szablonem możesz zarządzać bezpośrednio z eBay, nie potrzebujesz dodatkowych programów.

Hosting z SSL i https

Na Twoje życzenie umieścimy szablon na naszym serwerze z certyfikatem SSL i szyfrowaniem HTTPS.

Bez aktywnej zawartości

Szablony nie zawierają JavaScript, kodujemy w czystym HTML i CSS.

Projektowanie szablonów eBay zgodny z zasadami

Szablony eBay spełniają standardy wprowadzone przez serwis w 2020 roku. Dotyczy to polskiej i zagranicznych wersji największej platformy aukcyjnej. Każdy szablon przechodzi pozytywnie test zasad 2020, dzięki któremu możemy sprawdzić wykonany szablon pod kątem zgodności z najnowszymi zasadami/wytycznymi dotyczącymi m.in. responsywności na urządzeniach mobilnych i braku aktywnych treści. Szablony hostujemy na domenie z certyfikatem SSL (https).

Czas, jaki potrzebujemy do wykonania szablonu jest zależny od rozbudowy projektu. Przybliżony czas realizacji to 2 dni robocze dla projektu graficznego i 2 dni do wdrożenia. Do każdego szablonu zapewniamy nielimitowaną ilość poprawek, aż do uzyskania pełnej akceptacji. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu lub wysłania zapytania do wyceny.

Indywidualny projekt

Każdy projekt wykonany jest na podstawie wytycznych. Nie stosujemy gotowych rozwiązań – Twój szablon zostanie pierw zaprojektowany, a następnie zakodowany zgodnie z zasadami eBay.

Nowoczesny design

Szata graficzna Twojego szablonu/sklepu zostanie zaprojektowana w spójnym układzie graficznym. Kolorystyka szablonu może zostać dostosowana do barw użytych w logo firmy lub strony internetowej.

Responsywny układ treści

Twój szablon będzie idealnie dostosowany do urządzeń mobilnych. Poświęcamy temu znaczną ilość czasu testując go zarówno w przeglądarkach internetowych jak i urządzeniach mobilnych.

Dodatkowe usługi

Możemy i wykonamy dla Ciebie jeszcze więcej, poszerzając ofertę o wystawianie aukcji i tworzenie sklepów eBay. To rozwiązanie oferujemy wszystkim, którzy cenią sobie wygodę – Ty przesyłasz listę oraz materiały, my zajmiemy się wystawieniem Twoich aukcji. Jak widzisz, projektowanie szablonów eBay to nie wszystko co możemy Ci zaoferować.

Wystawianie aukcji

Oferujemy wystawianie aukcji na platformach eBay. Wycena jest oferowana indywidualnie, uzależniona od zakresu działania.

Pełna obsługa sklepu eBay

Jeśli szablon eBay to dla Ciebie za mało, możemy wykonać dla Ciebie nowoczesny szablon wraz ze sklepem eBay. Kompleksowa realizacja.

Dzięki nowoczesnemu szablonowi będziesz w stanie wyróżnić swoją ofertę na tle tysięcy innych aukcji z tym samym produktem. Stworzysz spójny wizerunek własnej marki, zwiększysz zainteresowanie po przez prawidłową prezentacją produktu, zbudujesz czytelny i jasny przekaz swojej oferty. Szablon eBay to niezwykle ważne narzędzie wspomagające sprzedaż. Projektujemy i tworzymy szablony dla każdej wersji językowej eBay – ebay.pl, ebay.co.uk, ebay.de, ebay.com, ebay.es i inne.

Projektowanie szablonów eBay w naszej ofercie to nie tylko zbudowanie dobrego w odbiorze projektu graficznego, lecz także wdrożenie zgodne z wymogami eBay. Dostosowujemy się do zaleceń jakie stawia przed nami serwis, stosujemy czysty kod HTML i CSS bez Javascript oraz aktywnej zawartości. Do każdego zamówionego szablonu eBay oferujemy umieszczenie plików graficznych na serwerze z SSL (https), roczną gwarancję na usługę oraz całoroczny darmowy dostęp do wsparcia technicznego.

 

Pakiety szablonów eBay

Przygotowaliśmy 3 pakiety szablonów, który możesz dostosować do swoich warunków finansowych oraz potrzeb. Niezależnie który pakiet wybierzesz, otrzymasz tą samą, wysoką jakość usługi.

Indywidualna wycena

Nie wiesz jaki pakiet wybrać? Skontaktuj się z nami, przedstaw swoje wymagania – doradzimy optymalny wybór.