Tworzenie stron internetowych

Przygotujemy dla Ciebie nowoczesną stronę internetową opartą o system zarządzania treścią CMS, dzięki któremu w łatwy i szybki sposób edytujesz swoją własną stronę www. Każda witryna jest dostosowana do urządzeń mobilnych RWD.

Dla instytucji publicznych oferujemy również wykonanie strony internetowej zgodnie z WCAG 2.0 (udogodnienia dla osób niepełnosprawnych).

Zapytaj o wycenę

Tworzenie stron internetowych z systemem CMS

Oferujemy kompleksową usługę stworzenia strony internetowej, którą umieścimy na naszym lub serwerze Klienta. Służymy pomocą w doborze odpowiednich rozwiązań, m.in. doradzamy przy wyborze odpowiedniej firmy hostingowej i rejestratora domen. Działamy nieszablonowo, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, obierając kierunek zgodny z oczekiwaniami Klienta.
Wstępne pozycjonowanie

Dla każdej strony wykonujemy wstępne pozycjonowanie, aby strona była widoczna w Google.

Personalizacja

Zaprojektujemy stronę według Twoich spersonalizowanych wytycznych.

Responsywność

Strona będzie prawidłowo działać na urządzeniach mobilnych.

Prosty w obsłudze CMS

Dzięki zastosowaniu CMS w łatwy sposób dokonasz modyfikacji na swojej stronie internetowej.

Hosting i domena

W razie potrzeby wykupimy dla Ciebie domenę i hosting na stronę www.

Email firmowy

Utworzymy dla Ciebie do 3 skrzynek pocztowych z nazwą domeny.

Ile kosztuje wykonanie strony internetowej?

Po za bezpośrednimi kosztami związanymi z utrzymaniem strony internetowej na którą składa się wykupienie domeny (opcjonalnie z certyfikatem SSL) oraz serwera, koszt zaprojektowania i zakodowania strony waha się w graniach 7 zł netto. Cena uzależniona jest od indywidualnych wytycznych Klienta, dlatego też zapraszamy Państwa do przedstawienia swojej wizji strony internetowej przez formularz kontaktowy. Odeślemy Państwu niezobowiązującą, konkurencyjną ofertę.

W cenie zawarta zostanie pełna konfiguracja, od wykupienia domeny, po przez wybór odpowiedniego serwera oraz zaprojektowanie i wdrożenie w pełni funkcjonalnej, działającej w sieci strony internetowej. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, odpowiemy na wszelkie Państwa pytania i pomożemy w sytuacji, gdy któryś z elementów strony będzie sprawiał trudność w obsłudze.

Jak przebiega realizacja?


1. Złożenie zamówienia
Złóż zamówienie na stronę internetową.

2. Konsultacje nt. strony
Skontaktujemy się z Tobą w sprawie omówienia szczegółów realizacji.

3. Wstępna płatność
Dokonaj wpłaty zaliczki w wysokości 30% kwoty finalnej. Jeśli projekt nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci wpłaconą zaliczkę.

4. Przygotowanie wstępnego projektu
W ciągu kilku dni przygotujemy dla Ciebie wstępny projekt strony.

5. Wprowadzenie modyfikacji
Naniesiemy poprawki na stronie wg. Twoich wytycznych.

6. Płatność i publikacja strony w sieci.
Opłać otrzymaną fakturę, a my umieścimy Twoją stronę na serwerze.

Dodatkowe usługi

Możemy i wykonamy dla Ciebie jeszcze więcej, poszerzając ofertę o administrację stron internetowych.

To rozwiązanie oferujemy wszystkim, którzy cenią sobie wygodę – Ty kontaktujesz się z nami nt. zmian na stronie, my zajmiemy się resztą.

Administracja witryny

Oferujemy również opiekę nad stronami naszych Klientów. Wycena jest oferowana indywiudualnie, uzależniona od zakresu działania.

Certyfikat SSL

Wykupimy i skonfigurujemy certyfikat SSL dla Twojej domeny. Jeśli chcesz zabezpieczyć stronę, poinformuj nas podczas realizacji zamówienia.